Талановиті односельчани

Умільці села Рогізне

Ліщишина Жанна Миколаївна

    Народилася 2 грудня 1980 року в селі Рогізне. Закінчила початкову Рогізненську ЗОШ І ст., а потім Вовковиївську ЗОШ І – ІІІст. У 1997 році поступила і навчалася у Рівненському комерційному училищі №9. Вийшла заміж, народила прекрасну донечку Валентину. Ще з дитинства Жанна Миколаївна захоплювалася флористикою. Читала різні книги по вирощуванню і догляду за квітами. Але доля закинула її працювати до Києва, але й там вона знайшла близьку до серця роботу,  працювала у квітковому магазині, де складала різні композиції з квітів. Зараз Ліщишина Жанна приватний підприємець, має магазин «Жасмін». Але любов до квітів її супроводжує і досі. Ідучи повз її будинок неможна відвести очей від різноманітності і кольорової гами квітів, які вирощує Жанна Миколаївна. У її квітнику можна розгледіти квіти різного кольору, розміру, а  п’янкий аромат троянд не дає пройти повз них. ЇЇ талант робити приголомшливі букети односельчани змогли побачити на виставці декоративно – прикладного мистецтва на святі «Від села до села з піснею та словом».


Лизун Володимир Вікторович

 Самодіяльний художник, займається різьбою по дереву, малює ікони. Народився 25 вересня 1975 року  в селі Рогізне.  У селі всі знають його, як талановитого майстра на всі руки.  Володимир малює прекрасні картини на тканині, вирізблює статуетки з дерева. В саду у нього, ніби у казці- виготовлені власноруч лебеді, грибочки,  їжачки. Недаремно кажуть, якщо людина талановита, то талановита в усьому.Ковальчук  Мар’яна Василівна


Народилася 28.08.1988 року в селі Рогізне. В 2011р. закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ. На даний час у декретній відпустці. У вільний від роботи час Мар’яна вишиває красиві ікони та картини бісером. 


Немає коментарів:

Дописати коментар